A reggeli kávé mellé: Barkóczi Noémi
A női összetartás fontosságáról énekel az új klipjében Barkóczi Noémi, és közben felidézi a megalázó középsulis tornaórákat. A 23:59 című...
Jobb későn, mint soha, tartja a mondás és ehhez tartja magát a Blur gitárosa is. A napokban jelent meg Graham Coxon kilencedik szólóalbuma, amiben az a pláne, hogy a Castle Park című nagylemezt még 15 évvel ezelőtt, 2011-ben készítette el, ám akkor nem jelent meg, hanem inkább a fiókban maradt. Több oka is van ennek: egyfelől egyszerre vette fel a 2012-ben megjelent A+E című nagylemez dalaival, és az eredeti terv az volt, hogy majd szorosan követi egymást a két lemez, de végül csak az A+E jelent meg, a Castle Park pedig a fiókban maradt. Épp akkoriban alakult újjá a Blur, és a tagok, köztük Graham Coxon is inkább az akkoriban (2015) megjelent The Magic Whip album dalaira koncentrált. Koncerten azért egy-két dalt előadott a meg nem jelent albumról, ami viszont most mégis kiadásra került, és az örömhírt a leez egyik dalához készült klippel fejelte meg.
Kapcsolódó cikk:
Megjelent a Blur The Great Escape című albumának hiper-szuper deluxe kiadása