POP EYE

MAGAZIN

POP EYE
MAGAZIN

2026. június 15, hétfő

A reggeli kávé mellé: Mike D

Szerző: WG
2026-05-28

Egy újabb szám érkezett az egykori Beastie Boys-tag és fiai házi stúdiójából. A What We Got egy fokkal még jobb is, mint Mike D első száma. Érik az a szólólemez.

Ha meghallgatnád Mike D első számát is, akkor tessék, ITT írtunk róla.

További cikkek a rovatban:

A reggeli kávé mellé: Interpol

Augusztus 28-án jelenik meg a soron következő Interpol nagylemez This Mirror Weighs a Ton címmel, melyről most kijött a címadó...

A reggeli kávé mellé: Nia Archives

Emotionaé Junglist címmel július 17-én jelenik meg a brit dalszerző-énekes, a tavalyi Szigeten nálunk is fellépett Nia Archives második nagylemeze....