A reggeli kávé mellé: Gorillaz
Az év elején megjeélent The Mountain album még mindig termeli a kislemezeket, a The Empty Dream Machine a legújabb. A...
Egy újabb szám érkezett az egykori Beastie Boys-tag és fiai házi stúdiójából. A What We Got egy fokkal még jobb is, mint Mike D első száma. Érik az a szólólemez.
Ha meghallgatnád Mike D első számát is, akkor tessék, ITT írtunk róla.