A reggeli kávé mellé: Gorillaz
Az év elején megjeélent The Mountain album még mindig termeli a kislemezeket, a The Empty Dream Machine a legújabb. A...
Íme az új kedvencünk, a Pamela. nevű indie pop zenekar egyenesen Ausztráliából, amit ketten alkotnak, Sarah Ellen és Josh Kempen. Bizony, jól látjátok, egyiküknek sem Pamelya a neve. Ez egy egészen friss zenekar, 2024-ben alakult, és a most megjelent Better Than Before még csak a harmadik kislemezük. A bemutatkozó EP-jük pedig majd július 10-én érkezik It’s Nice To See You Here címmel. Zenéjük azonnal hat, annyira ellenállhatatlanul fülbemászó. Valahol azt írták róluk, hogy a The xx találkozása a The Strokesszal, és van is benne valami. MIndenesetre a béna, rossz idő és a hétfő ellenére mindenkinek legyen olyan vidám és könnyed napja, mint az alábbi dal.