POP EYE

MAGAZIN

POP EYE
MAGAZIN

2026. június 15, hétfő

A reggeli kávé mellé: Pamela.

Szerző: WG
2026-05-18

Íme az új kedvencünk, a Pamela. nevű indie pop zenekar egyenesen Ausztráliából, amit ketten alkotnak, Sarah Ellen és Josh Kempen. Bizony, jól látjátok, egyiküknek sem Pamelya a neve. Ez egy egészen friss zenekar, 2024-ben alakult, és a most megjelent Better Than Before még csak a harmadik kislemezük. A bemutatkozó EP-jük pedig majd július 10-én érkezik It’s Nice To See You Here címmel. Zenéjük azonnal hat, annyira ellenállhatatlanul fülbemászó. Valahol azt írták róluk, hogy a The xx találkozása a The Strokesszal, és van is benne valami. MIndenesetre a béna, rossz idő és a hétfő ellenére mindenkinek legyen olyan vidám és könnyed napja, mint az alábbi dal.

További cikkek a rovatban:

A reggeli kávé mellé: Interpol

Augusztus 28-án jelenik meg a soron következő Interpol nagylemez This Mirror Weighs a Ton címmel, melyről most kijött a címadó...

A reggeli kávé mellé: Nia Archives

Emotionaé Junglist címmel július 17-én jelenik meg a brit dalszerző-énekes, a tavalyi Szigeten nálunk is fellépett Nia Archives második nagylemeze....