A reggeli kávé mellé: Gorillaz
Az év elején megjeélent The Mountain album még mindig termeli a kislemezeket, a The Empty Dream Machine a legújabb. A...
A svédek első számú popsztárja utoljára 2018-ban adott ki nagylemezt, azóta mindössze egy-egy közreműködése volt (például Neneh Cherry The Veriosns című albumán). Idén ősszel viszont újra aktív üzemmódba lépett az énekesnő, mivel elkészült az új nagylemeze, amiről mindössze annyit tudni jelen pillanatban, hogy régi alkotótársával, Klas Åhlunddal készítette el, illetve most megjelent róla az első szám, a Dopamine. Természetesen nem okoz csalódást, remek kis visszatérő dal.