A reggeli kávé mellé: Gorillaz
Az év elején megjeélent The Mountain album még mindig termeli a kislemezeket, a The Empty Dream Machine a legújabb. A...
A nyáron élőben a Szigeten is bemutatkozó két fős supergroup, Aurora és Tom Rowlands (The Chemical Brothers) újabb kislemezzel lepett meg bennünket, és nekem személy szerint eddig ez a mostani, melynek Somewhere Else a címe, tetszik a legjobban, bár a többit is eléggé bírtam. Április 17-én pedig érkezik a Come Closer című nagylemez.