Ha már egyszer foci-vb van: a Belle and Sebastian új dala úgy hangzik, mintha a skót csapat hivatalos himnusza lenne
A skót Belle and Sebastian az It Only Takes One Lion című dallal fokozza tovább a foci-vb-lázat: a dalt Skócia...
A New Order utoljára 2015-ben adott ki egy elég erős nagylemezt (Music Complete), a rajongók pedig azóta várják a folytatást, ami csak nem jön. Érkezik viszont helyette, idén nyáron a The Best & Rest Of című válogatás.
A New Order nagyon szeret válogatásokat kiadni, több van ezekből, mint sorlemezekből, bár általában van ezeken némi bónusz is, nemcsak a slágerek gyűjteménye. A július 17-én megjelenő új válogatás igazából két régebbi válogatás újrakevert egybenkiadása eddig kiadatlan remixek társaságában. De lássuk pontosan, mi is lesz a The Best & Rest Of albumon!
A New Order 1994-ben adta ki a The Best Of New Order című kislemez-válogatást, majd egy évvel később pedig a The Rest Of New Order címet viselő remixgyűjteményt. Most ez a két lemez jelenik meg egyben, jelentősen feljavított hangzással, és hogy még jobban örüljünk, eddig kiadatlan remixek is lesznek a kiadványon, többek között Richie Hawtintól, vagy a 90-es évek első felében létezett Sub Sub dance-triótól. (Egy kis popérdekesség: miután a Sub Sub megszűnt, a három tag megalapította a Doves zenekart.) A New Order egy számot már meg is osztott a kiadás előtt álló válogatáslemezről, méghozzá a Spooky című számukhoz készült Sub Sub remixet.