A Pulp nemcsak egy koncertlemezt ad ki, hanem egy koncertfilm is érkezik a zenekartól
„A koncert egy olyan esemény, ahol a dalok életre kelnek. Éppen ezért kapta az album a Live! címet. Ez egyszerre...
Eredetileg 2005 júniusában jelent meg a White Stripes ötödik, Get Behind Me Satan című nagylemeze, amit most egy különleges, limitált kiadású, dupla albummal ünnepelnek meg: az egyik lemez piros színű, a másik átlátszó, fekete csík pedig mindkettő kerül. Már leírva is kimondottan látványosnak tűnik.

A 2011-ben feloszlott duó, melyben Jack White énekelt, gitározott és zongorázott, Meg White pedig dobolt és időnként ő is mikrofont ragadott, egyetlen gyenge lemezt sem csinált, azon ritka zenekarok közé tartozik, akik – ahogy mondani szokás – a csúcson hagyták abba. Hogy az eredetileg 2005. június 5-én kiadott Get Behind Me Satan újrakiadására kerül-e bónusz matéria, azt nem tudni, az viszont biztos, hogy a kerek évforduló tiszteletére egy új klip is készült (rendezte: Conor Callahan), az annak idején kislemezre nem került Red Rain című dalhoz, ami a 13 számos nagylemez vége felé található.
A White Stripes 2011-ben intett búcsút a közönségnek, azóta Jack White nyomait követhetjük csak, mert Megről szinte semmit nem tudni, bár ez részben tudatos döntés is a részéről, mert kettejük közül Meg volt a zárkózottabb típus, aki azt sem szerette különösebben, amikor felismerték az utcán. A White Stripes újraalakulásáról pedig egyáltalán nincs szó.