POP EYE

MAGAZIN

POP EYE
MAGAZIN

2026. június 15, hétfő

Ha Beton.Hofinak pont jó, nekünk miért lenne rosszabb?

Szerző:
2025-08-31

Vagy netán jobb. Szóval nekünk is pont úgy jó most minden, ahogy van, ahogy most van, beleértve a Pont jó című számot és klipjét, amit Beton.Hofinak és ANUBII$-nak köszönhetünk, meg kicsit az AI-nak is.

További cikkek a rovatban: