Lenkke_ új dala az elektronikus zene iránti szerelem megvallása
A Szíven ütnek a mélyek természetesen elektronikus, és arról szól, hogy bár létezik a sztereotípia, mely szerint ez a zene...
Vagy netán jobb. Szóval nekünk is pont úgy jó most minden, ahogy van, ahogy most van, beleértve a Pont jó című számot és klipjét, amit Beton.Hofinak és ANUBII$-nak köszönhetünk, meg kicsit az AI-nak is.