Lenkke_ új dala az elektronikus zene iránti szerelem megvallása
A Szíven ütnek a mélyek természetesen elektronikus, és arról szól, hogy bár létezik a sztereotípia, mely szerint ez a zene...
A Talita Kum című szám a Jerusalem My Love albumtrilógia első részének legelső hírnöke. Az üzenet egyszerű, de nagyszerű és az egész világnak szól: gyere ki a lövészárkodból, és élj meg szeress, na meg táncolj, pláne amikor ilyen remek alapot pakolnak egy dal alá, mint esetünkben is.
A Talita Kum, ne keressétek, eláruljuk, arámi nyelven van és Jézus szavai, azt jelenti: Kelj fel! Négy alkalommal is elhangzik a mondat Isten fiától, természetesen fontos pillanatokban. A legismertebb talán az a történet, amikor Jairus, aki egy zsinagóga vezetője volt, arra kérte Jézust, hogy a 12 éves leányát, aki halálos betegségban szenvedett, áldja és ezzel gyógyítsa is meg. Jézus pedig megfogta a haldokló lány kezét, és azt mondta neki, Talita Kum, azaz kelj fel, mire a lány életre is kelt, Jézus csodát tett. Ez az epizód egyfelől bizonyítja Jézus hatalmét a halál felett, másfelől előrevetíti a feltámadást.

Az Anima Sound System november 22-én lép fel az A38 Hajón, ahol a zenekar élőben újrajátssza majd Shalom című 1995-ös nagylemezét, illetve elhangzik majd több másik dal az Anima későbbi lemezeiről, köztük a Talita Kum is. A Jerusalem My Love trilógia első fejezete pedig valamikor jövőre érkezik, de addig is több új szám is napvilágot lát majd hasonlóan szép és fontos üzenetekkel, a világ és benne minden egyes ember számára. Mi már repeatre téve hallgatjuk.