A sötétség hercegnője, Chelsea Wolfe új dalaival tér vissza Budapestre
Chelsea Wolfe, a sötét díva két új dallal lepte meg rajongóit, a The Dark és a Death Is Not the...
Vasárnap este a Quimby lépett fel Újbuda születésének 20-ik jubileuma alkalmából a Bikás parkban, és néhány órára újra jó volt budapestinek lenni.

Körülbelül ötezer ember piknikezett, álldogált, ringatózott a dombokon, vagy táncolt, énekelt a színpad előtt, és érezte jól magát békésen a Quimby koncertjén – tényleg üdítő volt látni, hogy így is lehet(ne) élni ebben a városban, és így is lehet(ne) rendezvényen viselkedni. Gyűlölködés, ordibálás, kakaskodás, felesleges feszültségkeltés nélkül. Ebben persze Quimbynek nagy szerepe volt, pláne, hogy a zenekar, ha lehet, még jobb formában volt, mint előző héten Pécsen, pedig ott is nagyon jó koncertet adtak, úgyhogy, ha tehetitek, nézzétek meg őket valahol a nyáron, egyszerűen jót tesz a léleknek őket látni, hallani.
A Quimby nyári koncertdátumai: https://quimby.hu/
A zenekar pécsi koncertjéről a cikket itt olvashatod el.
További koncertvideók itt: https://www.youtube.com/@popeyebudapest