Négy város, egy mindent átható érzés: megjelent Dánielfy és a Honeybeast közös dala
Megérkezett a Honeybeast és Dánielfy első közös dala, a Bárcsak lennék. A dalhoz készült videóklip négy városban – Rómában, Londonban,...
Újabb előzetes érkezett az Artúr Rambo második lemezéről: a Bokáig egy kapcsolat széthullásának fájdalmát meséli el melankolikus dallamokkal és olyan képekkel, amiket mindannyian jól ismerünk.

A dal egyszerre szomorkás és gyönyörű, épp úgy, mint egy szerelem, aminek már csak az emléke maradt.
Kapcsolódó cikk:
Az élet a legjobb: megérkezett az Artúr Rambo első nagylemeze